Już 500 osób wie więcej! Dołącz do nich!

Stało się! Właśnie dołączył do nas 500 fan na Facebook’u. Jako, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, czekamy na kolejne 1oo osób, które będa chciały dowiedzieć się więcej. Oczywiście ciągle staramy się aby prezentowane treści były najciekawsze. Zachęcamy Was do korzystania z możliwości Sugester’a (zakładka po prawej stronie). Dzięki Waszym uwagom i propozycjom dowiemy się jak ulepszyć stronę.

Tym na czym zależy nam najbardziej jest rzetelność. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane wyniki badań pochodziły z wiarygodnych i prestiżowych czasopism naukowych ( Science, Nature, Psychological Science, Journal of Experimental Social Psychology, Evolution and Human Behavior i wiele innych), których publikacje tworzą najnowszą naukę. Potwierdzeniem naszej pracy jest pozytywne przejście weryfikacji największego międzynarodowego agregatora naukowych treści – Research Blogging.

Jeśli masz dość popularnonaukowej papki, szumu informacyjnego, a przede wszystkim tego nieprzyjemnego uczucia niepewności czy dana informacja jest prawdziwa czy nie, ta strona jest właśnie dla Ciebie.

Wszystkim dotychczasowym i nowym czytelnikom, fanom, rssowiczom dziękujemy za zaufanie i pomoc w popularyzacji nauki. Piszemy dla Was i dzięki Wam więc mamy nadzieję, że już zawsze będziecie głodni wiedzy.

Badania.net dołączyły również do internetowej społeczności na blip.pl (bardzo lubię informować przyjaciół). Tym samym zapraszamy wszystkich blipowiczów do dodania naszej strony do obserwowanych – BLIP.

Można także znaleźć nas w serwisie Eioba gdzie znajdują się przedruki większości naszych artykułów – Eioba.

Chcielibyśmy aby strona badania.net kojarzona była z “Najciekawszymi badania naukowymi EVER”. Jeśli podzielacie nasze zdanie, pochwalcie się znajomym jak wiele już wiecie i wskażcie im drogę do źródła :-)

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
3 comments
  1. Nie spoczywajcie na laurach tylko piszcie, piszcie, piszcie!

    1. Tak jest! Redakcja badania.net zawsze na posterunku ;)

Comments are closed.

Related Posts