Reklama

“Nasze streszczenia udostępniamy internautom w całości za darmo (na licencji Creative Commons). Dochody z reklam wyświetlanych na naszej stronie pomagają nam opłacić domenę oraz sfinansować zakup łącza do serwerów.”

Statystyki odwiedzin


Strona działa od ponad dekady. W naszym archiwum znajduje się ponad 900 streszczeń wyników badań naukowców. Serwis był czterokrotnie nominowany do nagrody Polskiej Agencji Prasowej “Popularyzator Nauki (2011, 2012, 2013, 2014)”. Strona aktualnie notuje średnio około 2 tysiące odsłon dziennie co przekłada się na około 40 tysięcy odsłon i ~25 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie (niemniej bywają też miesiące bardziej popularne, np. w listopadzie 2012 zanotowaliśmy dotychczasowy rekord odwiedzin, bo odnotowaliśmy aż 148 tysięcy odsłon). Cieszymy się również sporą rzeszą aktywnych odbiorców naszych treści na Fb (niemal 9 tysięcy zainteresowanych) i ponad 3 tysiące aktywnych odbiorców kampanii e-mailowych.

Współpraca komercyjna

Jesteśmy otwarci na różne formy dotarcia do naszych odbiorców (najwięcej czytelników to kobiety w przedziale wiekowym 18-24 lat oraz 25-34 lata z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia). Możliwa jest publikacja kampanii banerowych lub artykułów opisujących usługi interesujące naszych czytelników. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z badania.net, napisz na adres badania@www.badania.net aby uzgodnić szczegóły promocji.