Reklama

Nasze streszczenia udostępniamy internautom w całości za darmo (na licencji Creative Commons). Dochody z reklam wyświetlanych na naszej stronie pomagają nam jedynie opłacić domenę, certyfikat szyfrowania SSL oraz sfinansować usługi rzetelnego providera (bezawaryjne łącze oraz liczne kopie bezpieczeństwa) dla badania.net.

Statystyki odwiedzin

Strona działa od 2005 roku. W naszym archiwum znajduje się ponad 1000 streszczeń wyników badań naukowców. Serwis był czterokrotnie nominowany do nagrody Polskiej Agencji Prasowej “Popularyzator Nauki (2011, 2012, 2013, 2014)”. Strona aktualnie notuje średnio około 2 tysiące odsłon dziennie co przekłada się na około 40 tysięcy odsłon i ~25 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie (niemniej bywają też miesiące bardziej popularne, np. w listopadzie 2012 zanotowaliśmy dotychczasowy rekord odwiedzin, bo odnotowaliśmy aż 148 tysięcy odsłon). Cieszymy się również sporą rzeszą aktywnych odbiorców naszych treści na Fb (niemal 9 tysięcy zainteresowanych) i ponad 3 tysiące aktywnych odbiorców kampanii e-mailowych.

Współpraca komercyjna

Jesteśmy otwarci na różne formy dotarcia do naszych odbiorców (najwięcej czytelników to kobiety w przedziale wiekowym 18-24 lat oraz 25-34 lata z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia) o ile nie są to treści pseudonaukowe. Możliwa jest publikacja kampanii banerowych lub artykułów opisujących produkty/usługi interesujące naszych czytelników. Osoby zainteresowane współpracą z badania.net prosimy o kontakt pod adresem mparzuchowski@gmail.com, aby uzgodnić szczegóły promocji.