Czego nie ma na badania.net? (maj 2010)

Kontynuując zgadywankę “Co czytelnicy badania.net mieli na myśli odwiedzając naszą stronę”, przedstawiamy zestawienie majowe.

Część czytelników badania.net trafia na naszą stronę za pomocą słów kluczowych wpisywanych do wyszukiwarki google.pl. Około 20 procent haseł jakie prowadzą do naszej strony zachęca do poważnej refleksji nad naturą człowieka. Część internautów szuka treści, których badania.net jeszcze nie oferuje i nieusatysfakcjonowani najprawdopodobniej uciekają zostawiając po sobie jedynie ślad w postaci słów kluczowych wpisywanych do wyszukiwarki. Poniżej wklejam listę najciekawszych haseł (pisownia oryginalna) z mijającego miesiąca – kompilacja najdziwniejszych zdań wpisywanych przez naszych przygodnych Czytelników. Przepraszamy, że nie znaleźliście tego czego szukaliście – obiecujemy nadrabiać zaległości.

5 minut na świerzym powietrzu
badania % seks abstynencja seksualna,
blog przygoda seks
cech osobu kompetetnej
co jest ciekawego w pornografii
co na pamięć
co oznacza widzec bociana
co podać aby chciała sexu
czy basen zdrowy na pluca?
czy łysienie na czubku głowy spowodowane jest od seksu
czy my sie znamy jak ciekawie opdowiedziec
czy potrafisz rozpoznać kobietę
czy promotorzy sprawdzają wiarygodność wyników badań
dwie stopy w drzwiach
jak złamać nogę bezboleśnie
schemat kobiecego orgazmu
seks z kanadyjczykiem
sex po chinsku
w jakim celu prowadzi się badania na antarktyce
wiedzieć więcej patrzeć dalej

Mój faworyt to zapytanie z pogranicza medycyny i psychologii czyli “Jak złamać nogę bezboleśnie” – obawiam się, że bez fachowej pomocy, mogło się nie udać.

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
Related Posts
Czytaj dalej

Menstruacyjny cyrk

Zespół napięcia przedmiesiączkowego (ang. PMS – premenstrual syndrom) jest przedmiotem nie tylko niewybrednych żartów, ale ciągłej debaty naukowców…