Wypełnij krótką ankietę i wygraj książkę!

by Simon Cocks

Jesteś mężczyzną? Masz 5 minut wolnego czasu? Weź udział w krótkim badaniu psychologicznym i możesz wygrać książkę. Badanie dotyczy oceny interakcji kobiet i mężczyzn. Twoim zadaniem będzie oszacować powszechność i ocenić niektóre czynności wykonywane przez kobiety i mężczyzn. Badanie jest całkowicie anonimowe, a wyniki analizowane będą wyłącznie zbiorczo.

Wśród osób, które wezmą udział w badaniu i podadzą nam swój adres e-mail, rozlosujemy jeden egzemplarz rewelacyjnej książki „Niebezpieczne idee we współczesnej nauce” Johna Brockmana, ufundowanej przez Wydawnictwo Smak Słowa.

Zakończyliśmy zbieranie odpowiedzi! Dziękujemy za poświęcony czas!

Dominika Pydyn, dr Michał Parzuchowski
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Nagroda do wylosowania wśród uczestników badania.
Z recenzji wydawniczej Richarda Dawkinsa „Każda epoka ma swoje niebezpieczne idee. Przez tysiąclecia religie monoteistyczne starały się tłumić niezliczone herezje, a także niewygodne dla siebie teorie naukowe, takie jak geocentryzm, archeologia biblijna czy teoria ewolucji. Możemy być wdzięczni losowi za to, że na przestrzeni wieków zmieniły się metody karania odstępców – miejsce tortur i okaleczania zajęły potępiające recenzje i odbieranie grantów naukowych.” Steven Pinker „Odpowiedzi na doroczne pytanie Johna Brockmana dla „Edge” składają się na tom, którego spis treści sam w sobie wart jest przeczytania. Oto grupa autorów, którzy mają coś do powiedzenia i mogą się poszczycić wybitnymi dokonaniami, nadającymi ich wypowiedziom dodatkową wartość. Wszystkim zostaje zadane to samo, pozornie proste pytanie, w tym wypadku: „Jaka jest twoja niebezpieczna idea?” Jakich odpowiedzi udzielą myśliciele z kręgu „Edge”? Jakie zaskakujące znaczenia odkryją w tym pytaniu? Idee niebezpieczne dla kogo? Lub dla czego?

Nagrodę wylosował użytkownik mzfb@XXX.pl. Gratulujemy!

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
One comment

Comments are closed.

Related Posts