Zaproszenie do badania

Każdy z nas doświadcza różnych trudnych wydarzeń nie tylko osobiście, ale także dlatego, że jest częścią jakiejś grupy społecznej, np. przez media. W historii Polski jest wiele trudnych doświadczeń, które były i ciągle są dla nas ważne. Doktorantka SWPS prowadzi badanie z nagrodami na ten temat. Polecamy!

Badanie polega na wypełnieniu kilku ANKIET. Pytania dotyczą między innymi: reakcji mogących występować po trudnych wydarzeniach, przekonań dotyczących siebie, świata i innych osób.

Każdy uczestnik programu będzie proszony o wypełnienie ankiet dwukrotnie. Pierwszy raz zaraz po wyrażeniu zgody na udział w badaniu, drugi raz 3 miesiące później. Taka procedura pozwala określić, czy zaszły zmiany pomiędzy I-szą a II-gą turą badań.

Niniejsze badanie jest częścią mojej pracy doktorskiej, w której badam, jak trudne społecznie wydarzenia, których doświadczamy w naszym kraju, mogą na nas wpływać. – mówi Katarzyna Żukowska ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, autorka badania.

Badanie jest przeznaczone dla osób pełnoletnich. Na pytania należy samodzielnie odpowiedzieć po przeczytaniu instrukcji. Czas wypełniania ankiet to ok. 10-15 minut.

Uczestnicy badania, którzy wypełnili II turę wezmą w udział w losowaniu nagród, w tym: 20 bonów do Empiku o wartości 50zł oraz 20 podwójnych karnetów do Multikina.

Losowanie zostanie przeprowadzone wyłącznie wśród osób, które wypełnią kwestionariusze w obu turach.

Ankieta znajduje się TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
Related Posts