Inne teksty Ogłoszenia

Wesołych Świąt

Wirtualna choinka dla czytelników badania.net

Szanownym czytelnikom badania.net życzymy wszystkiego dobrego na Święta oraz szczególnych sukcesów w Nowym Roku. Na czas świąt udzielamy Wam badaniowej dyspensy – idźcie i postarajcie się wykrzesać trochę radości bez intelektualnej stymulacji z badania.net (wiemy, że będzie ciężko).

Mamy nadzieję, że sobie bez nas poradzicie, bo podobnej dyspensy udzielamy również sami sobie – wracamy do omawiania badań dopiero w poniedziałek 27 grudnia! Życzymy aby wizja długoterminowych korzyści i planów nie przykryła krótkoterminowych radości ze spożywania niezliczonych potraw i słodkiego leniuchowania. W chwilę po świętach życzymy oczywiście odwrócenia tej relacji: mamy nadzieję, że wytrwacie w realizacji waszych długofalowych postanowień i zobowiązań. Wszystkiego dobrego!

Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Michał Parzuchowski

Jest redaktorem naczelnym badania.net. Jest doktorem habilitowanym na Wydziale Zamiejscowym w Sopocie SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Na tym samym Wydziale pełni funkcję kierownika Centrum Badań nad Poznaniem i Zachowaniem http://crcb.swps.pl. Interesuje się poznawczą psychologią społeczną oraz ucieleśnionym poznaniem.