Tydzień zdrowia psychicznego

Rusz po zdrowie – wszystko zaczyna się w głowie! Czy wiesz dlaczego warto być szczęśliwym? Co sprawia, że nawet dzieci miewają depresję? Jak utrzymać równowagę psychiczną w świecie, w którym tak łatwo stracić pracę? Studenci z Koła Naukowego Empiria zapraszają po zdrowie na wykłady otwarte między 8 a 14 października.

O tym co zrobić, gdy u bliskiej osoby zauważymy niepokojące objawy problemów psychicznych, o tym jak przysłowiowo „myśleć pozytywnie” i być szczęśliwym, a także o chorobach i zaburzeniach psychicznych opowiedzą wybitni badacze ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (m.in. prof Drat-Ruszczak i prof. Bogdan Wojciszke). Wykłady otwarte odbędą się w dniach 8-14 października codziennie w godzinach popołudniowych przy ul. Polnej 16/20 w sopockim wydziale SWPS.

– Pragniemy zwiększyć świadomość społeczną związaną ze zdrowiem psychicznym i „pierwszą pomocą” w przypadku jego zachwiania – przekonują studenci z Koła Naukowego Empiria, organizatorzy wydarzenia. – Wierzymy, że wpłynie to korzystnie na dobrostan słuchaczy i przyniesie ogólne rozeznanie w sytuacjach kryzysowych. Chcielibyśmy, aby z profesjonalnej wiedzy psychologicznej mogli czerpać wszyscy mieszkańcy Trójmiasta i okolic. Redakcja badania.net objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Aktualny program wydarzenia i więcej informacji na stronie internetowej KN Empiria:
http://knempiria.wordpress.com/tydzien-zdrowia-psychicznego/
oraz na stronie wydarzenia na Facebooku:
http://www.facebook.com/TydzienZdrowiaPsychicznego

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
Related Posts