Tydzień Zdrowia Psychicznego 2013

Czym jest współuzależnienie? Jakie są mity i fakty na temat terapii? Wiesz już coś na temat zaburzeń funkcji poznawczych w idiopatycznej chorobie Parkinsona? Dlaczego poczucie autonomii sprzyja silnej woli? Dowiedz się podczas wykładów otwartych między 7 a 13 października 2013 w sopockiej SWPS.

O tym co zrobić, gdy u bliskiej osoby zauważymy niepokojące objawy problemów psychicznych, a także o chorobach i zaburzeniach psychicznych opowiedzą wybitni badacze ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i nie tylko. Wykłady otwarte odbędą się w dniach 7-13 października codziennie w godzinach popołudniowych przy ul. Polnej 16/20 w sopockim wydziale SWPS.

Pragniemy zwiększyć świadomość społeczną związaną ze zdrowiem psychicznym i „pierwszą pomocą” w przypadku jego zachwiania – przekonują studenci z Koła Naukowego Empiria, organizatorzy wydarzenia. – Wierzymy, że wpłynie to korzystnie na dobrostan słuchaczy i przyniesie ogólne rozeznanie w sytuacjach kryzysowych. Chcielibyśmy, aby z profesjonalnej wiedzy psychologicznej mogli czerpać wszyscy mieszkańcy Trójmiasta i okolic.

Aktualny program wydarzenia i więcej informacji na stronie internetowej KN Empiria
oraz na stronie wydarzenia na Facebooku

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
One comment

Comments are closed.

Related Posts