“Test pianki” powraca

Niebywały sukces tekstu “Test pianki” przewiduje sukces życiowy zachęcił naszą redakcje do przeszukania nieogranicznonych zasobów Internetu. Tym co interesowało czytelników najbardziej, to sposób w jaki zachowałby się dorosłe osoby w obliczu przepysznej pianki. Dzięki  serwisowi YouTube prezentujemy gotową odpowiedź, przedstawiając “test pianki” w wersji dla dorosłych.

Jeśli myślicie, że osoby dorosłe powinny zachować się inaczej niż dzieci, ten film rozwieje Wasze wątpliwości:

Wielu z naszych czytelników to studenci, którzy nie bez powodu zastanawiali się, w jaki sposób  zareagowałby przeciętny studenciak w obliczu testu ostatecznego: jedno piwo teraz albo dwa później. Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w drugim filmie:

Wygląda więc na to, że w pewnych sytuacjach zachowujemy się dokładnie tak samo jak dzieci z badania  profesora Waltera Mischela. Oczywiście przedstawione filmy nie mogą być uznane za naukowy dowód, jednak bardzo prawdopodobne, że osoby które miały problemy z odraczaniem gratyfikacji w dzieciństwie, podobnie zachowują się w dorosłym życiu.

Print Friendly, PDF & Email
Sending
User Review
0 (0 votes)
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related Posts
Czytaj dalej

Pi razy drzwi

Często nie zdajemy sobie sprawy, że lekcje geometrii to nie jest jedyny moment gdy tajemnicza liczba π przenika do naszego…