Statystyczny Polak

Z wielką przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy wczoraj zupełnie nowy dział na badania.net. Po prawej stronie pod FanPagem Facebooka umieściliśmy kolumnę o nazwie Statystyczny Polak. W tym miejscu będziemy informować o najciekawszych informacjach na temat Waszych sąsiadów.

 

Będą to krótkie, opatrzone wykresami podsumowania sondażowych badań przeprowadzone na próbach reprezentatywnych dla polskiego społeczeństwa. Źródłem tych arcyciekawych informacji jest jedna z najstarszych instytucji badawczych w Polsce – Centrum Badania Opinii Społecznej.

Mamy nadzieję, że pomysł przypadnie Wam do gustu i będzie źródłem wielu ciekawych informacji, a także tematów do dyskusji. Myślimy też, że dla osób zajmujących się naukami społecznymi, będzie to świetny materiał badawczy, pozwalający formułować i potwierdzać stawiane hipotezy.

W najbliższym czasie wpisy w kategorii Statystyczny Polak będą pojawiały się dość często, ponieważ zależy nam na zbudowaniu ciekawej bazy pytań i odpowiedzi na temat życia Polaków. Co jakiś czas zachęcimy Was do dyskusji na temat najciekawszy według nas wyników, czyli takich które pozostawiają duże pole do interpretacji.

Liczymy na to, że Statystyczny Polak będzie ciekawy, przydatny i użyteczny. Jeśli nie macie czasu i ochoty grzebać w raportach CBOS-u, my zrobimy to za Was i, mamy nadzieję, wyniki raportów przedstawimy w przystępnej formie. Śledźcie więc uważnie pytania i odpowiedzi, jakie będziemy prezentować w zakładce “Statystyczny Polak”: tu znajdziesz wszystko, czego nie wiesz o swoim sąsiedzie :)

Notatki w kolumnie Statystyczny Polak będa ukazywały się w bocznej kolumnie, dlatego wszystkich, którzy chcą być na bieżąco, zapraszamy do subskrypcji RSS i częstszych odwiedzin na stronie.

Redakcja
Badania.net

Więcej informacji:
Wszystkie informacje w kolumnie Statystyczny Polak publikowane na stronie będą omówieniami oryginalnych badań przeprowadzonych przez Centrum Badań Opinii Społecznej.
Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related Posts