Różne oblicza pedofilii – konferencja

Program konferencji
Program konferencji

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą przemocy seksualnej wobec dzieci, która odbędzie się 15 marca 2014 w sopockiej siedzibie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Na ten trudny temat wypowiedzą się eksperci z zakresu psychologii, seksuologii oraz psychiatrii. Udział w konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja poświęcona kest głośnej ostatnio tematyce pedofilii. Celem konferencji jest przekazanie rzetelnych naukowych informacji na ten, nie do końca jasny i emocjonalnie trudny temat. W programie spotkania organizatorzy przewidują między innymi wykłady dotyczące odbioru społecznego tego zjawiska, problemów w opiniowaniu sądowym sprawców przemocy seksualnej, a także stosowanych metod psychoterapii preferencyjnej.

DLA KOGO:
Konferencja skierowana jest do studentów, środowiska akademickiego, nauczycieli, rodziców oraz młodzieży licealnej.INFORMACJE I ZAPISY:
Udział w Konferencji jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są pod adresem: konferencja.swps@gmail.com. W tytule wystarczy wpisać Imię i Nazwisko. Zgłoszeń grupowych nie ma. Tylko zgłoszenia pojedyncze. W e-mailu zwrotnym otrzymają Państwo formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać z powrotem. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

GODZINA I SALA:
Rejestracja uczestników godzina 9:30, rozpoczęcie konferencji godzina 10:00 w auli 015 w SWPS WZ Sopot.

MIEJSCE:
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Wydział Zamiejscowy w Sopocie
ul. Polna 16/20
Aula 015

ORGANIZATORZY:
Martyna Puchalska oraz Stanisław Borawski

WSPÓŁORGANIZATORZY:
SWPS WZ Sopot oraz Koło Naukowe Seksuologii Klinicznej

KOMITET NAUKOWY:
dr Dorota Kalka Prodziekan SWPS WZ Sopot oraz mgr Anna Hebenstreit-Maruszewska

PATRONI MEDIALNI:
– Smak Słowa
– Remedium
– badania.net

Więcej informacji:
Na stronie organizatorów sopockiej SWPS.
(C) Zdjęcie Rebecca Barray
Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
Related Posts