Ogłoszenia

Psychologia na ekranie w Sopocie

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu “Psychologia na ekranie” na Uniwersytet SWPS w Sopocie 20 kwietnia o godzinie 18:30! W ramach wydarzenia zostanie zaprezentowany film “Przerwana lekcja muzyki”. Dyskusję związaną z filmem poprowadzi Piotr Bucki. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.
Głodni kolejnych wrażeń filmowych i ciekawych dyskusji? Mamy dla Was kolejne spotkanie Psychologii na ekranie! Tym razem przedstawimy film “Przerwana lekcja muzyki” lub jak kto woli : “Girl, interrupted”.

Dyskusję poprowadzi Piotr Bucki
http://bucki.pro/

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich – studentów, rodziców, KAŻDEGO, kto choć trochę lubi oglądać filmy o tematyce psychologicznej, dzielić się swoimi refleksjami lub po prostu lubi być na bieżąco i współdzielić czas z innymi.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30 20 kwietnia (środa) na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, ul. Polna 16. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Prosimy o rejestrację na stronie https://przerwanalekcjamuzyki.konfeo.com/pl/groups

Odwiedź Fanpage’a “Psychologii na ekranie”
Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Małgorzata Osowiecka

Z-ca redaktora naczelnego badania.net. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Studentka interdyscyplinarnych studiów doktoranckich SWPS. Jej zainteresowania naukowe to psychologia poznawcza i twórczości oraz psychologia języka. Poza psychologią zajmuje się dziennikarstwem. W wolnych chwilach pisze wiersze.