Psychologia na ekranie – sopockie spotkanie z filmem psychologicznym

Już w najbliższy wtorek, 2 grudnia o godzinie 18:30 w sopockim wydziale Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Psychologia na ekranie”. W ramach wydarzenia zaprezentowany zostanie film „Czarny łabędź”, po nim odbędzie się dyskusja z udziałem zaproszonego eksperta-psychologa. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Filmu Czarny Łabędź nikomu nie trzeba przedstawiać, to jeden z najgłośniejszych thrillerów psychologicznych ostatnich lat. Już w najbliższy wtorek, 2 grudnia, będzie okazja ponownie obejrzeć go na dużym ekranie. Dzieło zostanie zaprezentowane w ramach nowego cyklu filmowych spotkań „Psychologia na ekranie”.

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia o 18:30 w auli sopockiego wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wydarzenie uwieńczone zostanie dyskusją, której gościem specjalnym będzie mgr Anna Hebenstreit- Maruszewska – wykładowca SWPS, pracownik Katedry Zastosowań Psychologii Wydziału Zamiejscowego w Sopocie, psycholog seksuolog i psychoterapeuta pracujący w nurcie integracyjnym.

Kiedy: 02.12.2014, godzina 18:30
Gdzie: SWPS Sopot, ul. Polna 16, aula 015
Więcej informacji: FB

Wydarzenie organizuje koło naukowe „Empiria”, działające przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja:
www.czarny-labedz.konfeo.com/

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
One comment
  1. Nigdy by mi do głupiego starego łba nie przyszło że “Czarny łabędź” to thriller…!

Comments are closed.

Related Posts
Czytaj dalej

Agresywni gracze PS3

Fani gier komputerowych nie przepadają za psychologami zajmującymi się agresją. Pewnie dlatego, że najnowsza analiza 381 badań angażujących…