Psychologia na ekranie – sopockie spotkanie z filmem psychologicznym

Już w najbliższy wtorek, 2 grudnia o godzinie 18:30 w sopockim wydziale Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Psychologia na ekranie”. W ramach wydarzenia zaprezentowany zostanie film „Czarny łabędź”, po nim odbędzie się dyskusja z udziałem zaproszonego eksperta-psychologa. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Filmu Czarny Łabędź nikomu nie trzeba przedstawiać, to jeden z najgłośniejszych thrillerów psychologicznych ostatnich lat. Już w najbliższy wtorek, 2 grudnia, będzie okazja ponownie obejrzeć go na dużym ekranie. Dzieło zostanie zaprezentowane w ramach nowego cyklu filmowych spotkań „Psychologia na ekranie”.

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia o 18:30 w auli sopockiego wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wydarzenie uwieńczone zostanie dyskusją, której gościem specjalnym będzie mgr Anna Hebenstreit- Maruszewska – wykładowca SWPS, pracownik Katedry Zastosowań Psychologii Wydziału Zamiejscowego w Sopocie, psycholog seksuolog i psychoterapeuta pracujący w nurcie integracyjnym.

Kiedy: 02.12.2014, godzina 18:30
Gdzie: SWPS Sopot, ul. Polna 16, aula 015
Więcej informacji: FB

Wydarzenie organizuje koło naukowe „Empiria”, działające przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja:
www.czarny-labedz.konfeo.com/

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
One comment
  1. Nigdy by mi do głupiego starego łba nie przyszło że “Czarny łabędź” to thriller…!

Comments are closed.

Related Posts