Psychologia na ekranie, czyli kolejne spotkanie z filmem

Już w najbliższy poniedziałek, 19 stycznia o godzinie 18:00, w sopockim wydziale Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Psychologia na ekranie”. W ramach wydarzenia zaprezentowany zostanie film „Blask”, traktujący o zaburzeniach afektywnych dwubiegunowych. Po nim odbędzie się dyskusja z udziałem zaproszonego eksperta-psychologa. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Film „Blask” z 1996 roku to doskonałe studium psychologiczne – historia człowieka, którego geniusz muzyczny idzie w parze z szaleństwem. Już w najbliższy poniedziałek, 19 stycznia, będzie okazja obejrzeć dzieło na dużym ekranie. Zostanie ono zaprezentowane w ramach cyklu filmowych spotkań z psychologią „Psychologia na ekranie”.

Spotkanie odbędzie się 19 grudnia o 18:00 w auli sopockiego wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wydarzenie uwieńczone zostanie dyskusją, której gościem specjalnym będzie mgr Jerzy Tokaj – psycholog kliniczny, certyfikowany Specjalista Psychiatrii Środowiskowej prowadzący psychoterapię grupową i indywidualną od 1981 r. do 2005 na Oddziale Dziennym Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku, od 1996 w praktyce prywatnej. Jednocześnie prowadził terapię dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin. Był jednym z pomysłodawców i założycieli Stowarzyszenia na rzecz osób z kryzysami psychicznymi „Przyjazna Dłoń”. Jest współautorem wielu programów realizowanych przez stowarzyszenie. Obecnie prezes Stowarzyszenia i kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy dala dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi, prowadzonego przez stowarzyszenie. Jest także Przewodniczącym Pomorskiej Filii Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Wydarzenie organizuje koło naukowe ‘Empiria’, działające przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja:

www.blask.konfeo.com

Kiedy: 19.01.2015, godzina 18:00
Gdzie: SWPS Sopot, ul. Polna 16, aula 015

Print Friendly, PDF & Email
Sending
User Review
0 (0 votes)
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related Posts
Czytaj dalej

Osoby religijne zwracają uwagę na szczegóły!

Widzisz las czy pojedyncze drzewa? Jeśli odpowiedziałeś las, prawdopodobnie jesteś globalistą, którego interesuje całość, tło. Jeśli drzewa, pewnie posługujesz się myśleniem analitycznym, przywiązujesz wagę do detali, z sytuacji wyodrębniasz pojedyncze elementy. Okazuje się, że globalny lub analityczny styl myślenia nie jest niezmienny. Naukowcy na łamach magazynu PLoS ONE pokazują, że religia może modyfikować nasze postrzeganie!