Psychologia na ekranie, czyli kolejne spotkanie z filmem

Już w najbliższy poniedziałek, 19 stycznia o godzinie 18:00, w sopockim wydziale Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Psychologia na ekranie”. W ramach wydarzenia zaprezentowany zostanie film „Blask”, traktujący o zaburzeniach afektywnych dwubiegunowych. Po nim odbędzie się dyskusja z udziałem zaproszonego eksperta-psychologa. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Film „Blask” z 1996 roku to doskonałe studium psychologiczne – historia człowieka, którego geniusz muzyczny idzie w parze z szaleństwem. Już w najbliższy poniedziałek, 19 stycznia, będzie okazja obejrzeć dzieło na dużym ekranie. Zostanie ono zaprezentowane w ramach cyklu filmowych spotkań z psychologią „Psychologia na ekranie”.

Spotkanie odbędzie się 19 grudnia o 18:00 w auli sopockiego wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wydarzenie uwieńczone zostanie dyskusją, której gościem specjalnym będzie mgr Jerzy Tokaj – psycholog kliniczny, certyfikowany Specjalista Psychiatrii Środowiskowej prowadzący psychoterapię grupową i indywidualną od 1981 r. do 2005 na Oddziale Dziennym Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku, od 1996 w praktyce prywatnej. Jednocześnie prowadził terapię dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin. Był jednym z pomysłodawców i założycieli Stowarzyszenia na rzecz osób z kryzysami psychicznymi „Przyjazna Dłoń”. Jest współautorem wielu programów realizowanych przez stowarzyszenie. Obecnie prezes Stowarzyszenia i kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy dala dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi, prowadzonego przez stowarzyszenie. Jest także Przewodniczącym Pomorskiej Filii Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Wydarzenie organizuje koło naukowe ‘Empiria’, działające przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja:

www.blask.konfeo.com

Kiedy: 19.01.2015, godzina 18:00
Gdzie: SWPS Sopot, ul. Polna 16, aula 015

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
Related Posts