Współpraca (autor zewnętrzny)

Nowoczesna terapia depresji

W dobie Internetu, możemy znaleźć wiele serwisów oferujących pomoc dla osób dotkniętych depresją, jednak żaden z nich do tej pory nie proponował tak ciekawych rozwiązań jak nowy serwis Pokonajsmutek.pl.

Serwis powstał dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Osoby zmagające się z depresją mogą zapomnieć o konieczności wizyt w gabinecie terapeutycznym. Teraz jest to znacznie prostsze, dzięki serwisowi Pokonajsmutek.pl. Oferuje on anonimową diagnozę online, dzięki czemu każdy krok terapii dostosowywany jest to tempa, które narzuci chory.

Serwis oferuje bardzo wiele ciekawych możliwości dla swoich użytkowników. W ofercie znajdują się video porady w których psycholodzy wypowiadają się na temat depresji. Uzupełnieniem są artykuły i wywiady z osobami, które pokonały depresje i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Nowością jest dzienniczek nastrojów, w którym użytkownicy poprzez notatki mogą kontrolować wahania nastroju w ciągu dnia. Ponadto, każdy użytkownik ma możliwość komunikacji i wymiany poglądów z innymi użytkownikami.

To, co wyróżnia serwis Pokonajsmutek.pl, to także aplikacja, która na zasadzie geolokacji pozwala ustalić, który specjalista znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania użytkownika, by ten mógł skorzystać z jego pomocy.
pasek unijny_pokonajsmutek

Więcej informacji:
Niniejszy tekst stanowi reklamę zamówioną przez serwis Pokonajsmutek.pl
Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Autor Zewnętrzny

Zachęcamy do współpracy z badania.net. Jesteśmy otwarci na różne formy dotarcia do naszych odbiorców. Możliwa jest publikacja kampanii banerowych lub artykułów opisujących usługi interesujące naszych czytelników. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z badania.net, napisz na adres badania@www.badania.net aby uzgodnić szczegóły promocji.