Konkursy

Napisz komentarz i zdobądź nagrodę!

Autor: Agata Kukwa

Z dnia na dzień czyta nas coraz więcej osób, a na stronie pojawia się coraz więcej komentarzy. Gołym okiem widać, że dużo chętniej, niż kilka miesięcy temu, wyrażacie swoje opinie o tym co pojawia się na stronie. Wiemy też, że lubicie konkursy i postanowiliśmy połączyć obie sprawy chcąc uczcić tym samym kolejny mały „jubileusz”.

Wielkimi krokami zbliżamy się do 900 fanów na Facebook’u, jednak tym razem nie to będzie przedmiotem zabawy. Dzięki czytelnikom, którzy nie boją się mówić tego co myślą suma wszystkich komentarzy na badania.net niedługo wyniesie okrągły 1000!

W związku z tym chcielibyśmy nagrodzić osobę, której komentarz będzie tym tysięcznym. Zachęcamy wobec tego do aktywnego udziału w dyskusjach pod artykułami, ponieważ jesteśmy już naprawdę blisko magicznej liczby 1000.

Zabawa polega oczywiście na tym, że liczba komentarzy dzieląca nad od 1000 jest tajemnicą, ale uwierzcie, że niewiele brakuje :)

W archiwum badania.net znajduje się blisko 300 pozycji w postaci artykułów o wynikach ciekawych badań, wykładów, ciekawostek czy eksperymentów. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, co będzie zasługiwało na komentarz.

Udział w tym konkursie to ostatnia szansa na zdobycie książki „Manipulacja” wydawnictwa Smak Słowa!

Czekamy na komentarze tym razem tylko i wyłącznie na badania.net.

Facebookowe leniuchy będą musiały odwiedzać nas częściej ;)

Powodzenia i dobrej zabawy!

Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Agata Kukwa

Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Magister technologii ochrony środowiska, inżynier ochrony i zarządzania środowiskiem. Obecnie doktorantka w Katedrze Informatyki Ekonomicznej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Interesuje się nowymi technologiami oraz stymulowaniem działalności innowacyjnej w Polsce.