Napisz komentarz i zdobądź nagrodę!

Z dnia na dzień czyta nas coraz więcej osób, a na stronie pojawia się coraz więcej komentarzy. Gołym okiem widać, że dużo chętniej, niż kilka miesięcy temu, wyrażacie swoje opinie o tym co pojawia się na stronie. Wiemy też, że lubicie konkursy i postanowiliśmy połączyć obie sprawy chcąc uczcić tym samym kolejny mały „jubileusz”.

Wielkimi krokami zbliżamy się do 900 fanów na Facebook’u, jednak tym razem nie to będzie przedmiotem zabawy. Dzięki czytelnikom, którzy nie boją się mówić tego co myślą suma wszystkich komentarzy na badania.net niedługo wyniesie okrągły 1000!

W związku z tym chcielibyśmy nagrodzić osobę, której komentarz będzie tym tysięcznym. Zachęcamy wobec tego do aktywnego udziału w dyskusjach pod artykułami, ponieważ jesteśmy już naprawdę blisko magicznej liczby 1000.

Zabawa polega oczywiście na tym, że liczba komentarzy dzieląca nad od 1000 jest tajemnicą, ale uwierzcie, że niewiele brakuje :)

W archiwum badania.net znajduje się blisko 300 pozycji w postaci artykułów o wynikach ciekawych badań, wykładów, ciekawostek czy eksperymentów. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, co będzie zasługiwało na komentarz.

Udział w tym konkursie to ostatnia szansa na zdobycie książki „Manipulacja” wydawnictwa Smak Słowa!

Czekamy na komentarze tym razem tylko i wyłącznie na badania.net.

Facebookowe leniuchy będą musiały odwiedzać nas częściej ;)

Powodzenia i dobrej zabawy!

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
16 comments
 1. Kurcze, to musiałem znowu gdzieś się pomylić :) W każdym razie cieszę się, że Wam się podobało i dziękuję za nagrodę pocieszenia! Pół dnia odświeżałem tę stronę czekając aż ktoś doda 999. komentarz, a — jak się okazało — był to już tysięczny. W każdym razie zabawa przednia :) Pozdrawiam!

  1. tysięczny, a numeracja od 0 ;) ważne, że coś dostałeś

  1. Ekhm -> wygral komentarz Bodzi (numer 1000)! Czyli delikatnie się spóźniłeś, ale zaangażowanie w przygotwanie HACK’a ujęło całą redakcję i ufundujemy dla Ciebie dodatkowy egzemplarz Manipulacji. Gratulujemy!

  2. Tak to jest jak się chce oszukac system :P
   poza tym, genialny filmik ;) uśmiałam się nieziemsko :D
   Drewniacki, może nie jesteś mistrzem manipulacji, ale determinacji na pewno! :)
   Szał :)

 2. To ja prosze o dodanie kanalu RSS dla komentarzy, to znacznie ulatwia sledzenie dyskusji.

  1. Ok. Załatwione. Pojawi się niedługo.

   UPDATE: Niestety mamy z tym wiekszy problem niz sadzilem (feed wordpress’a wyrzuca bledy), wiec zajme sie tym dopiero po weekendzie. Niemniej dzieki za pomysl.

 3. Ale chodzi o komentarze na stronie badanie.net czy na Fejsbuce? Bo właśnie sprawdziłem, że tych na stronie do tysiąca brakuje jeszcze 359… (Chętnie wytłumaczę redakcji mailowo jak to sprawdziłem :) )

  1. Liczą się komentarze tylko na stronie. Podeślij mi na maila wytłumaczenie, bo już zżera mnie ciekawość :)

 4. Mam nadzieje, ze bedziecie brali pod uwage merytoryczne komentarze a nie wsciekle ataki spamu albo komentowanie niezwiązane z tematem…

  1. Oczywiście interesują nas tylko merytoryczne i związane z danym tematem wypowiedzi. Nie oznacza to, że trzeba się ze wszystkim zgadzać. Sceptycyzm na stronie jak najbardziej w cenie.

Comments are closed.

Related Posts