Konkursy

Minizagadka #1 Kto będzie częściej zaczepiany?

Minizagadka: W serwisie randkowym znajdujemy dwa profile atrakcyjnych pań. Zdjęcia profilowe tych kobiet zostały ocenione (przez 1000 wizytujących na skali od 1-nieatrakcyjna do 10-atrakcyjna) w następujący sposób: PANI A: Średnia ocen = 7.5; Odchylenie standardowe ocen = 0.5; oraz PANI B: Średnia = 7.5; Odchylenie = 4.0). Zagadka: która z opisanych Pań dostanie więcej zaczepek (maili od odwiedzających ich profile) i dlaczego tak się stanie? Odpowiedzi można udzielać tylko na stronie fb badania.net. Dla autora odpowiedzi najbliższej prawdzie mamy nagrodę książkową (Jakościowe metody badań marketingowych – Dominiki Maison. Wydawnictwo PWN)!

Rozwiązanie:
Najbliższe prawdzie rozwiązanie przesłał Maciek Bielecki. Zagadka powstała na podstawie wyników badań prowadzonych w serwisie randkowym okcupid.com

Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Michał Parzuchowski

Jest redaktorem naczelnym badania.net. Jest doktorem habilitowanym na Wydziale Zamiejscowym w Sopocie SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Na tym samym Wydziale pełni funkcję kierownika Centrum Badań nad Poznaniem i Zachowaniem http://crcb.swps.pl. Interesuje się poznawczą psychologią społeczną oraz ucieleśnionym poznaniem.