Weź udział w badaniu!

Masz partnera? Weź udział w badaniu!

Zapraszamy do udziału w badaniu dotyczącym różnych sposobów myślenia o związkach i otaczającym świecie. Jeżeli spotykasz się z kimś lub jesteś w związku małżeńskim – zależy nam na poznaniu Twoich doświadczeń.

Będziemy wdzięczni za pomoc w postaci szczerej odpowiedzi na kwestionariusze umieszczone pod poniższym linkiem. Odpowiedzi udzielone w tym badaniu są anonimowe i będą analizowane tylko zbiorowo. Będziesz proszony/a o wypełnienie 8 kwestionariuszy i zajmie Ci to około 15 minut. Postaraj się odpowiedzieć na wszystkie pytania za jednym razem.

Dla osób, które wypełnią wszystkie kwestionariusze przewidujemy nagrody! Po zakończeniu badania rozlosujemy trzy premierowe egzemplarze książki Joanny Bator “Wyspa łza”. W wyniku losowania książki wędrują do osób o adresach: agnieszkadycz…@g; daria.0…@p; elak7…@w.

Zbieranie danych zostało zakończone. Bardzo dziękujemy za szczerość oraz poświęcony czas.

dr Aleksandra Niemyjska & dr Michał Parzuchowski
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Sopocie

Więcej informacji:
(C) Zdjęcie Hai Linh Truong
Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Michał Parzuchowski

Jest redaktorem naczelnym badania.net. Jest doktorem habilitowanym na Wydziale Zamiejscowym w Sopocie SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Na tym samym Wydziale pełni funkcję kierownika Centrum Badań nad Poznaniem i Zachowaniem http://crcb.swps.pl. Interesuje się poznawczą psychologią społeczną oraz ucieleśnionym poznaniem.