Konkurs z miłości do niepodległości!

Obchodzimy dzisiaj w Polsce Narodowe Święto Niepodległości. To bardzo ważne aby pamiętać o historii swojego narodu, a odzyskanie niepodległości jest szczególną okazją do świętowania. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do konkursu, którego przedmiotem jest właśnie Narodowe Święto Niepodległości.

Mamy 10 pytań i mierzymy czas, który poświęcacie na odpowiedzi. Tym razem wyłonimy tylko jednego zwycięzcę, który udzieli największej liczby poprawnych odpowiedzi w najkrótszym czasie. Taka forma konkursowa nie jest Wam obca, więc nie ma się czego bać i do dzieła!

Gracie jak zwykle o fenomenalną nagrodę książkową wydawnictwa Smak Słowa.

Zadanie konkursowe

1. Kliknij w link:

Weź udział w konkursie

2. Odpowiedz na 10 pytań konkursowych

3. Na koniec koniecznie podaj swoje imię/pseudonim oraz adres e-mail. To bardzo ważne, jeśli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować w razie wygranej, więc automatycznie tracisz szansę na wygraną.

4. Pamiętaj, zegar tyka!

Masz tylko JEDNO podejście, więc zadbaj by nikt i nic nie przeszkadzało Ci kiedy postanowisz podjąć wyzwanie.

Na odpowiedzi czekamy do końca Narodowego Święta Niepodległości, czyli do 24:00. Wyniki, poprawne odpowiedzi oraz ranking już jutro!

Powodzenia!

Tymczasem dzisiaj zachęcamy do wywieszenia flagi, przypięcia orzełka do klapy lub podzielenia się z nami swoim sposobem na manifestowanie radości z niepodległości.

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
7 comments
    1. No i zrobione. Jak zwyke niektóre pytania na poziomie przedszkola, a niektóre takie, że bez wiki ani rusz. Ale że mam dzisiaj leniwy dzień, to postanowiłem nic nie sprawdzać, tylko strzelać :P

Comments are closed.

Related Posts