Konkursy

Konkurs z miłości do niepodległości!

Autor: Agata Kukwa

Obchodzimy dzisiaj w Polsce Narodowe Święto Niepodległości. To bardzo ważne aby pamiętać o historii swojego narodu, a odzyskanie niepodległości jest szczególną okazją do świętowania. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do konkursu, którego przedmiotem jest właśnie Narodowe Święto Niepodległości.

Mamy 10 pytań i mierzymy czas, który poświęcacie na odpowiedzi. Tym razem wyłonimy tylko jednego zwycięzcę, który udzieli największej liczby poprawnych odpowiedzi w najkrótszym czasie. Taka forma konkursowa nie jest Wam obca, więc nie ma się czego bać i do dzieła!

Gracie jak zwykle o fenomenalną nagrodę książkową wydawnictwa Smak Słowa.

Zadanie konkursowe

1. Kliknij w link:

Weź udział w konkursie

2. Odpowiedz na 10 pytań konkursowych

3. Na koniec koniecznie podaj swoje imię/pseudonim oraz adres e-mail. To bardzo ważne, jeśli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować w razie wygranej, więc automatycznie tracisz szansę na wygraną.

4. Pamiętaj, zegar tyka!

Masz tylko JEDNO podejście, więc zadbaj by nikt i nic nie przeszkadzało Ci kiedy postanowisz podjąć wyzwanie.

Na odpowiedzi czekamy do końca Narodowego Święta Niepodległości, czyli do 24:00. Wyniki, poprawne odpowiedzi oraz ranking już jutro!

Powodzenia!

Tymczasem dzisiaj zachęcamy do wywieszenia flagi, przypięcia orzełka do klapy lub podzielenia się z nami swoim sposobem na manifestowanie radości z niepodległości.

Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Agata Kukwa

Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Magister technologii ochrony środowiska, inżynier ochrony i zarządzania środowiskiem. Obecnie doktorantka w Katedrze Informatyki Ekonomicznej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Interesuje się nowymi technologiami oraz stymulowaniem działalności innowacyjnej w Polsce.