Konkurs badania.net i wydawnictwa Smak Słowa

Tym razem w konkursie badania.net możecie wygrać książki wydawnictwa Smak Słowa! Smak Słowa ufundował dla naszych czytelników trzy premierowe egzemplarze książki “Co napawa nas optymizmem, czyli dlaczego jest dobrze, a będzie lepiej ” pod redakcją Johna Brockmana. Dla odmiany książki będzie można zdobyć biorąc udział w badaniu ( jeden egzemplarz) oraz rozwiązując mini – zagadki na na naszej stronie na Facebooku (dwa egzemplarze).

Zadanie konkursowe:

Badanie trwa do następnej niedzieli (do godziny 23.55). Wśród osób, które wezmą w nim udział rozlosujemy jeden egzemplarz książki ufundowanej przez wydawnictwo Smak Słowa. Mini – zagadki będą sukcesywnie pojawiać się na naszym profilu na Facebook’u.

Update: Zakończyliśmy konkurs, a maszyna losująca wylosowała osobę, która otrzymuję nagrodę główną. Internautka o nicku Staszka proszona jest o kontakt pod adresem badania@www.badania.net. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zadanie konkursowe
Brockman, J. (2009). Co napawa nas optymizmem. Warszawa: Wydawnictwo Smak Słowa

1. Kliknij w niebieski baner, który znajduje się na dole artykułu po prawej stronie:


2. Pamiętaj, że tym razem nie ma złych i dobrych odpowiedzi. Liczy się przede wszystkim Twoje zaangażowanie oraz szczere odpowiedzi.

3. Na końcu koniecznie podaj swoje imię/pseudonim oraz adres e-mail. To bardzo ważne, jeśli tego nie zrobisz, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować w razie wygranej, więc automatycznie tracisz swoją szansę.

Masz tylko JEDNO podejście, więc zadbaj by nikt i nic nie przeszkadzało Ci, kiedy postanowisz wziąć udział w badaniu.

Zapraszamy do zaglądania na stronę i nasz profil na Facebook’u gdzie czekamy na wasze komentarze.

O nagrodzie:

Zostań fanem Smaku Słowa na Facebooku!

Książka “Co napawa nas optymizmem” porusza szeroki zakres tematów – od teorii strun po edukację, od wzrostu liczby ludności na świecie po medycynę, a nawet od globalnego ocieplenia po koniec świata. To imponujący zapis rozważań światowej klasy myślicieli (między innymi laureatów Nagrody Nobla, autorów bestsellerów i profesorów renomowanych uniwersytetów), którzy przedstawiają swe starannie przemyślane optymistyczne wizje przyszłości. Ich skłaniające do refleksji, kontrowersyjne idee z pewnością będą budzić wątpliwości, ale mogą także zmienić nasze spojrzenie na przyszłość ludzkości.

Autorzy esejów składających się na ten podnoszący na duchu tom są pełni nadziei, a ich optymizm wypływa ze źródeł specjalistycznej wiedzy i intensywnego twórczego myślenia. Odnaleźć tu można między innymi pomysłowe sposoby schłodzenia arktycznej czapy lodowej, propozycje rozwiązania problemów energetycznych i konfliktów religijnych, zdemokratyzowania gospodarki światowej, a nawet podwyższenia poziomu inteligencji i udoskonalenia zjawiska przyjaźni.

Fragment książki można pobrać Tutaj.

Wydawnictwo Smak Słowa

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
Related Posts