Wykłady

Rozdajemy bilety! We wtorek idź do kina Praha!

Badania.net, Kino Praha i Uniwersytet SWPS zapraszają na kolejne spotkanie z filmem psychologicznym w ramach cyklu „Filmowe (ob)sesje”. We wtorek, 23. czerwca o godz. 20.00 pokażemy film „Kieł” w reżyserii Giorgosa Lanthimosa. Po projekcji filmu zapraszamy na dyskusje z ekspertami z Uniwersytetu SWPS. Czytelnicy badania.net mogą zdobyć dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie

„Filmowe (ob)sesje” to cykl spotkań, podczas których w wybrany wtorek każdego miesiąca prezentujemy filmy o tematyce psychologicznej. Celem projektu jest przybliżenie widzom problemów i zaburzeń natury psychologicznej oraz obalenie mitów i stereotypów z nimi związanych. Podczas dyskusji z ekspertami z Uniwersytetu SWPS staramy się przeanalizować postępowania osób zmagających się z zaburzeniami psychicznymi, uzależnieniami oraz trudnymi relacjami w rodzinie. Podczas naszych sesji, filmowa fikcja będzie platformą do rozmowy na wiele społecznie ważnych tematów, na które nie zawsze jest czas w codziennych rozmowach wśród przyjaciół i o których nie myślimy, dopóki bezpośrednio nie dotyczą nas lub naszych bliskich.

We wtorek, 23. czerwca o godz. 20.00 w kinie Praha pokazany będzie film „Kieł” w reżyserii Giorgosa Lanthimosa. Spośród osób, które zgłoszą się w komentarzach na Facebooku do poniedziałku do godziny 20. (dot. tej informacji na naszym profilu) wylosujemy zwycięzców.

Więcej informacji:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10
Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Michał Parzuchowski

Jest redaktorem naczelnym badania.net. Jest doktorem habilitowanym na Wydziale Zamiejscowym w Sopocie SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Na tym samym Wydziale pełni funkcję kierownika Centrum Badań nad Poznaniem i Zachowaniem http://crcb.swps.pl. Interesuje się poznawczą psychologią społeczną oraz ucieleśnionym poznaniem.