Ogłoszenia

Interesujesz się nauką? Dołącz do redakcji!

Lubisz dociekać sedna zdarzeń wokół Ciebie? Potrafisz wytłumaczyć innym trudne zagadnienia? Uważasz, że nauka jest ciekawa? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco, to jesteś podobny/a do nas. Czy wiesz, że możesz aktywnie włączyć się w prace redakcji? Zachęcamy do współpracy w omawianiu najciekawszych wyników badań na łamach badania.net.

Wystarczy znaleźć interesujące Cię badanie (opublikowane w recenzowanym czasopiśmie naukowym) i przystępnie je streścić. Twoje streszczenie nie powinno przekraczać 600 słów i powinno być zrozumiałe dla laika (powinno być napisane poprawną polszczyzną). Tak przygotowany tekst wyślij na adres redakcji wraz z pełną treścią artykułu źródłowego. Po zredagowaniu tekst pojawi się na naszej stronie podpisany Twoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem strony WWW (jeśli taką posiadasz). Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji:
(C) Zdjęcie pixbymaia
Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Michał Parzuchowski

Jest redaktorem naczelnym badania.net. Jest doktorem habilitowanym na Wydziale Zamiejscowym w Sopocie SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Na tym samym Wydziale pełni funkcję kierownika Centrum Badań nad Poznaniem i Zachowaniem http://crcb.swps.pl. Interesuje się poznawczą psychologią społeczną oraz ucieleśnionym poznaniem.