Badania.net w finale konkursu Popularyzator Nauki 2014

Członkowie kapituły konkursu „Popularyzator Nauki 2014″ dziś zdecydowali, kto znajdzie się w gronie tegorocznych 21 finalistów konkursu. Zostaliśmy wybrani jako jedni z trzech najlepszych kandydatur w kategorii „Nauka w Internecie”! To z tego grona kapituła wybierze ostatecznych zwycięzców. Wyniki 8 grudnia na uroczystej gali w Warszawie.

Konkurs „Popularyzator Nauki” organizowany jest przez serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Nagradzane są w nim osoby i instytucje, które pomagają innym lepiej zrozumieć świat i potrafią osoby niezwiązane z nauką zainteresować osiągnięciami naukowymi.

Zgodnie z regulaminem obowiązującym w tej jubileuszowej, dziesiątej edycji konkursu, członkowie kapituły zapoznali się z sylwetkami wszystkich 67 kandydatów i wybrali w każdej kategorii po trzy kandydatury, czyli w sumie 21 finalistów. Ostateczne decyzje, kto z tego grona zdobędzie nagrody i wyróżnienia, członkowie kapituły podejmą na specjalnym posiedzeniu. Jesteśmy wśród tego zaszczytnego grona!

Strona badania.net powstała w 2005 roku z myślą o gromadzeniu autorskich streszczeń najnowszych doniesień z badań naukowych publikowanych w prestiżowych przeglądach naukowych. Na stronie znajduje się ponad 800 doniesień z zakresu psychologii, biologii, chemii i technologii – omówione tak, by zrozumieli je także czytelnicy spoza środowiska naukowego. Miesięcznie odwiedza nas średnio 35 tys. unikalnych użytkowników.
Dziękujemy Wam, że jesteście z nami!

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
One comment

Comments are closed.

Related Posts