600 osób chce wiedzieć więcej! Jesteś wśród nich?

Już 600 osób każdego dnia na Facebook’u otrzymuje najświeższe i najciekawsze informację ze świata nauki. Zawsze rzetelne, sprawdzone i oparte na wiarygodnych źródłach. Cieszymy się, że z dnia na dzień co raz więcej osób “chce wiedzieć więcej” i nie boi się tego otwarcie wyrażać. Tym samym zachęcamy do aktywnego komentowania, zadawania pytań i co najważniejsze zgłaszania sugesti na temat działania serwisu.

Od miesiąca korzystamy ze programu Google Analytics, dlatego chcieliśmy podzielić się z Wami kilkoma statystycznymi informacjami na temat strony.

Ogólnie

Średni czas spędzony na stronie to 3 minuty.

48,27% odwiedzin to nowi czytelnicy, którzy trafili na stronę po raz pierwszy, a 51,74% to osoby powracające regularnie.

Najczęściej używaną przez czytelników przeglądarką (52,78%) jest Firefox. Na drugim miejscu (21,06%) uplasowała się Opera.

Najwięcej odwiedziń oczywiście zaraz po Polsce, pochodzi z Wielkiej Brytanii, potem Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Holandii, Irlandii, Hiszpani, Dani, Norwegii i Francji. Widać więc doskonale w których zakątkach Europy Polaków jest nawięcej. Rejestrujemy jednak wejścia nawet z tak odległych państw jak Chiny, Egipt czy Arabia Saudyjska i nie jest to spam.

Najcześciej czytelnicy odwiedzają nas za pomocą innych stron (66,81%) i w pierwszej kolejności są to Wykop oraz Facebook. 22,84% to wejścia bezpośrednie, natomiast 9,74% wynikające z haseł wpisywanych do Google (już 4 pozycja pod hasłem badania).

Najpopularniejszą kategorią przeglądaną na stronie jest oczywście  seks  oraz tekst Co ty wiesz o kobiecym orgazmie.

Wiek i płeć czytelników

Czekamy na kolejne 100 osób, które bedą chciały wiedzieć więcej na temat “Najciekawszych badań EVER” :-) Tym którzy są z nami jeszcze raz dziękujemy i obiecujemy nie przestawać się rozwijać i oczywiście pisać, pisać i jeszcze raz pisać.

Na koniec chcieliśmy prosić Was o wypowiedź na temat strony w komentarzach. Bez Waszej opini nie będziemy wiedzieć co robimy dobrze, co źle, a co wymaga dopracowania. Piszcie śmiało. Nie boimy się krytyki, ale pochwały będą oczywiście mile widziane ;-) 

 

Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
2 comments

Comments are closed.

Related Posts